Obrázek kategorie Represent Blog

Represent Blog

Aneb co se u nás děje...

High Jump 2021 LIMITED

Letos trochu komplikovaně, ale nakonec se štastným koncem – HIGH JUMP BUDE!

Nejzábavnější akce léta High Jump bude v termínu 30.- 31.7.2021 tradičně v lomu v Hříměždicích. Po všemožných zprávách o přesunutí nebo dokonce úplném vynechání letošního ročníku se High Jump partě podařilo vymyslet a zorganizovat akci tak, aby všemu vyhověla a nakonec tedy proběhne, s určitými omezeními, ale PROBĚHNE!

Ty se tak můžeš těšit na skokanské závody, zajímavý doprovodnýnadupaný hudební program. My s celou Represent crew samozřejmě vyrážíme tuhle skvělou akci podpořit a nejen to, tradičně s sebou bereme i nejnovější kolekci HIGH JUMP 2021, která už je teď dostupná online na www.represhop.eu!

Patříš mezi nedočkavce a chceš mít svoje triko jistý? Děláš dobře! Jednak jde o limitovanou edici, takže zásoba není nekonečná a jednak pro prvních 10 zájemců jsme si připravili taky možnost výhodného balíčku, který obsahuje triko a vstupenku za velmi výhodnou cenu ;)

Přejít na Oficiální kolekci High Jump

Pozor! Jedno omezení se týká právě počtu návštěvníků, který je nakonec stanoven na 2000. Pokud nechceš využít náš výhodný balíček, tak není na co čekat, nabíhej na Ticketstream.cz a kupuj lupeny dostatečně včas – nebudou.

Jak bude High Jump Limited vypadat?

Jako vždy se budeš dívat na úžasný skoky do vody z neuvěřitelný výšky 12 a 16 metrů, kde se Ti představí skokani z ČR, ale i zahraniční špičky. Ani letos nebudou chybět kluci z X-Diving Team, aby Ti ukázali stylové placáky a prdeláče z obrovské výšky v disciplíně zvané splash diving.

Kromě skoků bude lom tradičně plný hudby. K tanci a poslechu Ti zahrají například DJs NobodyListen, Friky a další. Nebo si můžeš trsnout při vystoupení Indy + LA4, Prago Union nebo Sharloty & Refewa.

Co dělat dál? Co třeba skok do nafukovacího polštáře - AIR BAG 6, 10 a 14 metrů? Klasická koupačka v lomu s paddleboardem nebo další vodní exhibice jsou samozřejmostí…

Plán je jasný! 30. – 31.7.2021 HIGH JUMP Hříměždice

Vidíme se tam!

Mrkni na letošní kolekci Represent High Jump LIMITED a pořiď si triko v předstihu. Je to limitka, tak ať máš to svoje jistý! Sleduj represhop.eu

Jak vypadal poslední ročník High Jump v Hříměždicích?