Obrázek kategorie Represent Blog

Represent Blog

Aneb co se u nás děje...

Nová kolekce trenky EXCLUSIVE SS22 je komplet

Mrkni na novou kolekci potištěných trenek Represent a vybírej z více než 20 nových designů...

Jak se fotí lookbook už víš z předchozího článku, ale pro jistotu i sem připojujeme backstage video, který Ti názorně ukáže práci našich fotografů Ondry Duffka a Ondera Šustíka. Kluci vyzbrojili svůj ateliér (Bílkova 14 studio) rekvizitami a vytvořili fotky pro lookbook k nové kolekci potištěných trenek Represent.

Tenhle článek je o druhé části, kterou si můžeš prohlídnout v lookbooku, dole ve vybraných produktech nebo rovnou ve své kategorii pánské potištěné trenky přímo na eshopu. Ať už se rozhodneš jít na to jakoukoli cestou, tak věř, že Tě čeká nálož motivů, mezi kterými najdeš barevné designy, trochu ujeté designy, ale také černobílé a trochu decentnější až skoro klasické designy, na které jsou všichni u české značky Represent zvyklí...

Podívej se na finální lookbook k nové kolekci vol. 2

Teď už všechno víš :) Stačí si už jen vybrat ty své. Hledáš ideální dárek, který má být trochu vtipný, ale zároveň stylový a praktický? Přesně to splňují trenky Represent. Navíc 100% pohodlí, který u spodního prádla považujeme za základ, ať už hledáš pánské trenky nebo dámské trenky.

 

Represent yourself