Obrázek kategorie Represent Blog

Represent Blog

Aneb co se u nás děje...

Trenky pod stromeček na poslední chvíli

Kdy objednat, kdy a kde vyzvednout tak, aby stihly přistát pod vánoční strom...

Vánoce se kvapem blíží a Tebe jako správného nechávače na poslední chvíli jistě zajímá to nejpodstatnější - kdy objednat a kde vyzvednout, tak aby trenky stihly dorazit pod vánoční strom a nadělat spoustu radosti :)

Poslední předvánoční týden máš hned několik možností:

Objednávka na eshopu - doručení domů / výdejní místo

Nejpohodlnějším způsobem je samozřejmě objednávka z pohodlí domova. I v posledním předvánočním týdnu tato možnost zůstává otevřená, ale pozor je třeba počítat s dodací dobou.

Máme s dopravci domluvu a garanci na objednávky odeslané nejpozději v úterý 20.12.2022 ve 12.00. To znamená, že je potřeba udělat objednávku na eshopu v pondělí 19.12.2022. Pokud nestíháš, nevěš hlavu - dle našich zákulisních informací od kurýrů a našich zkušeností z předchozích let jsou dopravci schopni stihnout doručit balík i při odeslání ve středu a možná i ve čtvrtek, ale to už není 100% zaručeno.

Nenechávej tak objednávku na nejposlednější možnou chvíli a objednej ideálně hned, ať vše stihneš na pohodu.

Objednávka na eshopu - vyzvednutí u nás / osobní odběr

Druhým nejméně náročným způsobem je výběr ideálního dárku na eshopu v klidu doma a následně si vyzvednout připravený balíček v naší prodejně - Řeznická nebo Modřany.

Pro tento způsob doporučujeme objednat nejpozději ve čtvrtek 22.12.2022, aby byla objednávka v pátek připravena k vyzvednutí. I my toho máme teď až nad hlavu, takže i když je možné, že připravíme objednávku hned, tak nemůžeme garantovat její vyzvednutí dříve než druhý den.

Nákup bez objednávky

Tato možnost patří k těm nejrychlejším a pokud máš cestu, tak i nejpohodlnějším. Letos pro Tebe máme hned 7 možností, kde si můžeš vybrat ideální dárek a to třeba i v pátek 23.12.2022.

  • Represhop Řeznická značková prodejna

  • OC Nový Smíchov pop-up store

  • OC Chodov pop-up store

  • OC Letňany pop-up store

  • Centrum Černý Most pop-up store

  • Metropole Zličín pop-up store

  • Represent Showroom Modřany

Jestli máš cestu do některého z výše uvedených obchodních center (což asi určitě mít budeš), tak máš vystaráno a prostě se po cestě stav u jednoho z našich stánků a trenky rovnou vyber tam. Stejně tak pokud máš cestu do centra, tak jak jistě víš, hned u Václavského náměstí se můžeš stavit v Represhopu Řeznická.


Ať už se rozhodneš pro jakoukoli variantu, tak máme pro Tebe připravenou klasickou vánoční akci 3+1 trenky ZADARA.

Dostáváš tak od nás dárek i pro sebe, který si jistě zasloužíš. Nebo prostě jen můžeš ušetřit při nákupu pro své blízké ;)